درباره دکتر گوگانی

تصویر دکتر گوگانی

دکتر گوگانی متخصص ارتودنسی در تهران و آبادان

دکتر صابر سید گوگانی دانش آموخته دندانپزشکی عمومی در سال ۱۳۸۱ از دانشگاه شهید بهشتی (ملی) تهران می باشد. وی دوره تخصصی را با نمره عالی و اخذ بورد ملی تخصصی (نمره کامل بورد عملی) در سال ۱۳۸۸ در تبریز به اتمام رساند و اولین مطب تخصصی خود را در شهر آبادان به سال ۱۳۸۹ افتتاح نمود. وی با افتتاح دومین مطب تخصصی خود در سال ۱۳۹۷ در تهران به ارایه خدمات ارتودنسی در بالاترین سطح ادامه داده است.

درباره شیوه درمانی ما
تلاش کرده ایم با ارایه بهترین سطح کیفیت درمان در میان بهترین ها باشیم و تلاش خواهیم کرد در همین مقام باقی بمانیم. شیوه درمانی ما نکته خارق العاده ای ندارد! آنچه باعث شده روش ما کارایی مناسبی داشته باشد:

  • تعهد ما به اجرای درست آنچه یاد گرفته ایم
  • پیگیری ما برای یاد گرفتن تکنیک ها و روش های جدیدتر
  • تلاش مابرای دست یابی به و استفاده از امکانات و ابزارهای جدید
  • و تا حدودی نوآوری و ابتکار شخصی می باشد

و البته برای رسیدن به این مرتبه نیاز به تعهد و دیسپلین می باشد:

  • دقت نظر در مورد رعایت کامل دستورات نگهداری و بهداشت دهان و ابزار ارتودنسی در طول درمان
  • نظارت در مورد تعهد بیمار به رعایت کامل دستورات حین درمان مانند کش ها و ...
  • نظارت در مورد مراجعه به موقع و تعهد به وقت ملاقات

اما اعتقاد داریم که در نهایت برای کسانی که دستورالعمل ها را رعایت می کنند ، شیرینی موفقیت در گذر از درمان، تلخ کامی این سخت گیری ها را به باد فراموشی خواهدسپرد. فراموش نکنید که اگر ما را به عنوان درمانگر خود انتخاب کرده اید، برای آن است که به دنبال بهترین ها هستید رسیدن به یک درمان خوب و نتیجه درست عملی نخواهد بود جز با آگاهی و توانایی درمانگر + همکاری بیمار ”و این گنجی است که نابرده رنج میسر نمی شود!“ امید است که به ما یاری دهید تا درمان شما هم در رده بهترین درمان ها قرار گیرد! ما اعتقاد داریم که کارمان را خوب انجام می دهیم! و برای این اعتقاد صدها دلیل زنده داریم!

Loading