صابر گوگانی کلینیک ارتودنسی دکتر گوگانی 021-88682747 [email protected]

کلینیک ارتودنسی دکتر گوگانی، متخصص ارتودنسی در آبادان و تهران

امروز: دوشنبه, 07 فروردين 1396

برای جستجو در مطالب سایت ( به خصوص گالری ) کافی است مشکلی که در مورد آن سوال دارید را بنویسید!   (مثلا: برجستگی دندان ها > هرجا سخنی از برجستگی دندان ها باشد را نشان می دهد)

همینطور می توانید مشکلات متعدد مورد نظر خود را کنار هم (البنه با فاصله) بنویسید. (مثلا : برحستگی نامرتبی )

اگر می خواهید روی کلمه ای تاکید کنید، آن را داخل " " بگذارید. (مثلا: برجستگی  نامرتبی  سیستم "دیمون" > اول نتایجی که دیمون در  آن ها موجود است را نشان می دهد)

به نظر شما دستیار ارتودنتیست کدام اقدام ها را مجاز است انجام دهد؟ (گزارش یک نظرسنجی)

دستیاران نقش مهمی در حرفه دندانپزشکی دارند. این اهمیت در حدی است که دستیاران "دست های سوم و چهارم" دندانپزشک به حساب می آیند و بسیاری از پروسه های دندانپزشکی به اصلاح "چهاردستی" نامیده می شوند. اما اینکه دستیار تا چه حدی توان و اجازه دخالت در درمان را داشته باشد محل اختلاف نظر است.
دستورالعمل مورد قبول انجمن دندانپزشکی آمریکا ( به عنوان یکی از قطب های علمی و حرفه ای دندانپزشکی) انجام اقدامات زیر را در حیطه اختیارات دستیار دندانپزشک می داند:

کانال آپارات "ارتودنسی تخصصی با دکترگوگانی"

 کانال آپارات

مراجعین و بینندگان عزیز، کانال رسمی دکترگوگانی در سایت آپارات ماه ها است که افتتاح شده و فایل های مختلف آموزشی را در معرض دید شما قرار داده است.

شما می توانید نمونه درمان های مختلف ( قبل و بعد ارتودنسی ) و یا فیلم های آموزش بهداشت در ارتودنسی و یا راه حل مشکلات خود را در آنجا مشاهده نمایید.

مراجعه به این کانال نه تنها مفید, بلکه درمورد بیماران دکتر گوگانی واجب است زیرا برای رسیدن به نتیجه ایده آل از ارتودنسی نیاز دارید آموزش کامل از نظر بهداشت ارتودنسی و ... دیده باشید!

ولادت علی (ع) و روز پدرگرامی باد!

بزرگداشت علی، بزرگ مرد دنیای اسلام بهانه زیبایی است برای بزرگداشت پدر!

روز مرد و روز پدر برشما فرخنده بادا!

همین طور بر همه پدربزرگان مرد!

 قصدم از این مطلب دادن یک هدیه به شماست:

ارتودنسی سراب یا بی فایده نیست! (پاسخ به یک مقاله)

مقاله‌ای در شماره دوم مجله وزین «نگین دندان‌پزشکی» با نام «سراب ارتودنسی: تردید درباره سودمندی درمان ارتودنسی و حرفه دندان‌پزشکی» منتشر شده است که قبلا هم در سایت دندانه منتشر شده بود. آنچه در مورد این مقاله نظر من را جلب کرد، حقایق یا وقایع گفته شده در آن نبود؛ شکی نیست که مطالب جالب توجهی در این مقاله بیان شده است، مطالبی که‌گاه شخصا به آن‌ها اعتقاد داشته‌ام حتی ماه‌ها قبل در سایت شخصی خود به آن‌ها اشاره کرده‌ام (در مقاله‌هایی با عنوان «سخنی صادقانه در مورد ارتودنسی» یا «تشخیص میزان صداقت در تبلیغات»): ازجمله اینکه ارتودنسی به ندرت یک نیاز است بلکه اغلب یک انتخاب است یا تاکید براینکه جذب مشترى به وسیله تبلیغات نباید به واسطه ارایه اطلاعات نادرست انجام شود. در ادامه این مقاله سعی کرده ام با ارایه مدارک و مستندات، نادرست بودن برخی از مطالب عنوان شده در مقاله فوق را نمایان کنم.

"لوما اسمایل" نمونه ای دیگر از فریب تبلیغات

luma smile لوما اسمایل تبلیغ کاذب است

با "لوما سمایل (Luma Smile)"  شاید در تبلیغات آشنا شده باشید،
این دستگاه چیزی نیست جز یک موتور کم قدرت داخل یک دسته که یک فنجان پلاستیکی (rubber cup) کوچک به آن متصل شده و با سرعت و قدرت کم چرخانده می‌شود و البته چراغی هم روی آن روشن می‌شود!
در این نوشته خواهید دید که در تبلیغ این دستگاه با حقیقت بازی شده و اطلاعات ناقص و تحریف شده به خورد بیننده داده می‌شود!
همانند اغلب تبلیغات تلوزیونی و به خصوص ماهواره‌ای، بايد با احتیاط به آنچه در مورد این وسیله ادعا می‌شود نگاه کرد (کرم حلزون که یادتونه!؟).

پیتزا خوبه!

پیتزا فقط خوشمزه نیست! مفید هم هست!
 پیتزا خوبه

همه کم و بیش می دانیم که کالری‌های اضافی و سدیم اضافی می‌تواند منجر به چاقی شود که فاکتور اصلی ایجاد کننده بیماری‌هایی مانند حمله قلبی است. 

اما محققین ایتالیایی مطلبی کاملاً متفاوت کشف کرده‌اند! تحقیق آنها در مورد مصرف پیتزا به این تفکر منجر شده که تکه‌های پیتزا ممکن است  ریسک سکته قلبی دوم را حتی بین افراد چاق کاهش دهد! این محققین ادعا می‌کنند مصرف حدود ٤٠٠ گرم پیتزا در هفته ممکن است شانس حمله قلبی را تا ٥٠٪ کاهش دهد!!

در این مقاله ارتباط مصرف پیتزا با سلامت دهان و دندان را بررسی می کنیم!

اطلاعیه و گزارش در مورد همکاری با کلینیک تخصصی شهرداری منطقه 8 تهران

 

از خرداد ماه 1394 درگیر حل مشکلات به وجود آمده برای بیماران ارتودنسی کلینیک تخصصی دندانپزشکی شهرداری تهران در منطقه 8 بوده ام.

متاسفانه علی رغم بیش از 6 ماه ارایه خدمات درمانی و اصلاح بسیاری از مشکلات مجبور به قطع همکاری شده ام بدون اینکه هیچ مبلغی بابت این همکاری دریافت کرده باشم.

این نامه در جهت روشن کردن زاویه های تاریک داستان خصوصا برای بیماران تحت درمان کلینیک مورد نظر تهیه شده است.

کودک - بخیه - دکتر

 ماجرای بخیه کودک در خمینی شهر اصفهان

داستان "بخیه" کودک در خمینی شهر و حواشی مربوط به آن که چند روزیست شبکه های اجتماعی را پرکرده باعث شد بسیار آزرده شوم.

هم به علت شرم آور بودن چنین اتفاقی (که ظاهرا تاحدودی واقعیت دارد) و هم به خاطر عکس العمل ها و حاشیه هایی که برای آن ایجاد شده است!

باید و نباید های طراحی وب سایت - تجربه دکتر گوگانی

نکات طراحی وب سایت

در این مقاله قصد دارم به‌عنوان یک مبتدی که در مسیر طراحی وب سایت دچار مشکلات زیادی شده ام از مشکلاتم حرف بزنم و تجربه هایی که با هزینه زیاد به دست آورده ام را به خوانندگان منتقل نمایم .

بیش از سه دهه بعد از تولد!

دیدن فیلم جشن تولد همیشه دوست داشتنی هست!

خصوصا اگه مال بیش از 30 سال قبل باشه و توسط دوربین 8 میلی متری گرفته شده باشه!

دعای ربنا با صدای استاد شجریان

ماه رمضان لطف بیشتری دارد وقتی با دعای ربنا با صدای استاد شجریان همراه باشد!

این کلیپ رو به شما تقدیم می کنم:

حقوق معنوی متعلق به

دکتر صابر گوگانی متخصص ارتودنسی

می باشد ©1394
ویرایشگر سایت : شرکت تجارتکده دیبا